Bakırköy Vinç KiralamaYılmaz Vinç kiralama servisi olarak İstanbul da bir çok semt de kiralık vinç hizmeti vermekteyiz. Bunlar dan biri olan Bakırköy ilçesinde 200 tona kadar ağırlık kaldırabilen kiralık vinçler işletmelerin hizmetine girmiştir.

Kiralık Vinç Bakırköy Vinç Kiralama Seçenekleri

  • Bakırköy Operatörlü Vinç Kiralama
  • Bakırköy Mobil Vinç Kiralama
  • Bakırköy Kamyonlu Vinç Kiralama

Haftanın 7 günü hizmet veren Bakırköy Kiralık Vinç servisinde haftasonu bile hizmet alabilirsiniz. Araçların periyodik bakımları yapılarak hizmet veren Yılmaz Bakırköy Kiralık Vinç servisi iş güvenliğine büyük önem vermektedir. Büyük ve küçük işletmeler için ağır tonajlı yük kaldırma bindirme ve Bakırköy Vinçli nakliye hizmeti veren firmamız, kamyonlu vinçler ile birlikte Tek Fiyat Politikası ile nakliye hizmetlerinde birden fazla vinç ve kamyon kullanmaktadır.

Bakırköy Vinçli Nakliye – Bakırköy Kamyonlu Vinç

Firmamız Bakırköy da yer alan işletmelerin fuar dönemlerinde ki Bakırköy vinçli stand kurulum, Bakırköy Vinçli Makine taşıma ve montaj işlerine talip olup, Montaj ve kurulum işlerinde deneyimli G sınıfı operatörlerle birlikte çalışmaktadır. İşletmemiz sektöre yapıtığı yatırımlarla birlikte ağırlığı 200 tona ulaşabilen yükleriniz için araç parkuruna yeni dahil ettiği Bakırköy Kiralık Vinçler birlikte hizmet vermektedir.

Bakırköy Kiralık Sepetli Vinç

Bakırköy kiralik vinçBakırköy Mobil Vinç kiralamalarında araç filosunda yer alan vinçler, vinç imalatçıları tarafından firmamıza özel olarak imal edilmiştir. Bakırköy Vinç olarak ağır tonajlı yük kaldırabilen vinçlerin haricinde  Bakırköy kiralık sepetli vinç hizmeti de vermektedir. Bu hizmette yüksekliği 70 metreye ulaşabilen noktalara insan güvenliğini sağlayarak ulaşım ve erişim sağlamaktadır. Bir çok amaçla kullanılan Bakırköy Sepetli Vinç Kiralama servisi, Bakırköy da en yakın kiralık vinc hizmeti veren firmadır.

Bakırköy Yılmaz Vinç – 0212 426 00 00

Bakırköy da teknik kadroyla hizmet veren Yılmaz Vinç hizmet esnasında size en iyi hizmeti vermeyi sağlıyor. Müşteri memnuniyetine çok önem veren firmamız sizin işiniz bizim işimiz felsefesiyle hizmetlerini sunmaktadır. Haftalık, günlük ve saatlik olarak vinç kiralama seçenekleriyle işletmeler için ekonomik çözümler sunmaktadır.